Beignets polonais - PACZKI (pontchki)

sernik - gâteau au fromage, makowiec - gâteau au pavot, babka, mazurek ...

Messagepar kamysia » Mar Mar 20, 2012 11:34 am

Akurat ta dziewczyna, nie jest chyba nawet zbyt aktywna o ile w ogole jeszcze zaglada na forum, ale na poludniu sa naprawde super dziewczyny (w bardzo roznym wieku), ktore czesto spotykaja sie i wspieraja, az normalnie zazdrosc bierze :P
Avatar de l’utilisateur
kamysia
 
Messages: 461
Inscription: Lun Avr 09, 2007 9:19 pm

Messagepar Evelyne123 » Mar Mar 20, 2012 3:57 pm

Ja jestem w srednim wieku. Mam 4 dzieci w wieku od 11 lat do 9 miesiecy. Zarejestrowalam sie na emigrantkach. Narazie czekam na aktywacje konta, pozniej zobaczymy. Fajnie, ze jest tam tyle fajnych dziewczyn z poludnia, nie spodziewalam sie tego, bo na poludniu za duzo Polakow nie ma. Wiekszej ilosci Polakow bym sie raczej spodziewala w Twoim Lyonie, tam konsulat dla Polakow na cale poludnie jeden jest, to chyba i Polakow jest sporo?
Avatar de l’utilisateur
Evelyne123
 
Messages: 38
Inscription: Jeu Mar 08, 2012 9:27 am

Messagepar kamysia » Mer Mar 21, 2012 5:18 pm

Na razie Emigrantki nie dzialaja... znaczy dzialaja, ale z przerwami :? Jesli nie otrzymasz potwierdzenia aktywacji konta, to sprobuj zalozyc drugie. Nie wiedziec dlaczego rejestracja przebiega bardzo dziwnie i niektorzy nie musza czekac na aktywacje konta, inni tak.
W Lyonie faktycznie jest sporo Polakow, ale nie jestem pewna czy to dzieki konsulatowi :lol:
I w Marsylii sa mamy wlasnie z dziecmi w wieku Twoich dzieci :D
Avatar de l’utilisateur
kamysia
 
Messages: 461
Inscription: Lun Avr 09, 2007 9:19 pm

Précédente

Retourner vers desserts

Qui est en ligne

Utilisateurs parcourant ce forum: Aucun utilisateur enregistré et 0 invités
cron