BBCode

un espace d'échange avec l'admin du portail Polskanova.com

Messagepar Tess » Jeu Jan 24, 2008 2:11 pm

Kamila, jak to robisz : Tess a écrit
poniewaz "quote" nie wyswietlaja sie, a to wielka szkoda, ten sposob jest niezly :wink:
Tess
 
Messages: 131
Inscription: Lun Juil 17, 2006 10:21 am
Localisation: loin..loin....

Messagepar kamysia » Jeu Jan 24, 2008 4:14 pm

Klikam na "citer" w poscie, ktory chce zacytowac i wtedy pojawia mi sie taki sliczny cytat :lol:
Piszac post nie masz widocznych quote, code, list itd...?
Avatar de l’utilisateur
kamysia
 
Messages: 461
Inscription: Lun Avr 09, 2007 9:19 pm

Messagepar Tess » Jeu Jan 24, 2008 10:07 pm

kamysia a écrit:Klikam na "citer" w poscie, ktory chce zacytowac i wtedy pojawia mi sie taki sliczny cytat :lol:
Piszac post nie masz widocznych quote, code, list itd...?


jak pisze wiadomosc to widze quote-code-itp ale jak klikam na citer to nie wychodzi mi tak jak Tobie tylko wychodzi jak wyzej : [quote="kamysia"]
i nie odroznia sie niczym od tekstu
Tess
 
Messages: 131
Inscription: Lun Juil 17, 2006 10:21 am
Localisation: loin..loin....

Messagepar kamysia » Jeu Jan 24, 2008 11:11 pm

A jak piszesz post, to pod pisanym tekstem masz "odhaczone" "Désactiver le BBCode dans ce message"?
Moze jako moderator mam wiecej przywilejow :twisted:
Podpytam Tatanke czy przewiduje zmiany :twisted: bo juz wspominala cos o uruchomieniu MP :P
Avatar de l’utilisateur
kamysia
 
Messages: 461
Inscription: Lun Avr 09, 2007 9:19 pm

Messagepar nadia58 » Ven Jan 25, 2008 8:49 am

bonjour kamysia et tess
j'aimerais beaucoup avoir la traduction de ce que vous avez écrit : je n'y comprends que qouac !!!
Merci beaucoup à vous deux
nadia58
 
Messages: 1
Inscription: Mar Avr 10, 2007 8:52 pm

Messagepar kamysia » Ven Jan 25, 2008 9:44 am

Comme il n'y a pas MP on a discute avec Tess de BBCode et j'explique comment j'utilie les balises quote, code, list etc. :D
Bon, je vais separer cette expliquation et je vais la mettre ailleurs :wink:
Avatar de l’utilisateur
kamysia
 
Messages: 461
Inscription: Lun Avr 09, 2007 9:19 pm

Messagepar Tess » Ven Jan 25, 2008 11:57 am

kamysia a écrit:A jak piszesz post, to pod pisanym tekstem masz "odhaczone" "Désactiver le BBCode dans ce message"?
Moze jako moderator mam wiecej przywilejow :twisted:
Podpytam Tatanke czy przewiduje zmiany :twisted: bo juz wspominala cos o uruchomieniu MP :P


ale to citer kiedys dzialalo, w kwadraciku bbcode nic nie jest odhaczone, zreszta na to citer klikam przed pojawieniem sie odpowiedzi

w kazdym poscie qdzie jest klikniecie na citer innych osob nie oddziela sie ono, no ja tak widzie u siebie

tatanka a écrit:quel est ton navigateur? Mozilla? hm...

czy to moze miec jakis wplyw??? Tatanka zainstalowala Mozille, moze o czyms zapomniala :wink:
Tess
 
Messages: 131
Inscription: Lun Juil 17, 2006 10:21 am
Localisation: loin..loin....

Messagepar kamysia » Ven Jan 25, 2008 1:09 pm

Tess a écrit:czy to moze miec jakis wplyw??? Tatanka zainstalowala Mozille, moze o czyms zapomniala :wink:

To nie ma wplywu, bo normalnie korzystam z IE, a w tej chwili weszlam na Mozille i cytat pojawi sie tak samo.
Moje skromne zdanie :twisted: jest takie, ze wtedy kiedy na Polskanovej zrobilo sie niespokojnie, zostaly wylaczone MP oraz mozliwosc korzystania z BBCode.
Zreszta scrypt forum uwzglednia korzystanie z roznych przegladarek, a jesli nawet w ktorejs modyfikacji scryptu powstal blad, ze na IE dziala cos inaczej niz na Mozilli jest to natychmiast korygowane (istnieja specjalne fora dotyczace skryptu phpBB gdzie bardzo madrzy ludzie, zapalency tworza, przerabiaja, dodaja rozne ciekawe modyfikacje), wiec to na pewno nie jest wina przegladarki.
Tatanka zaglada tutaj ostatnio, wiec moze i trafi na nasz pasjonujacy temat :wink: :lol:
Avatar de l’utilisateur
kamysia
 
Messages: 461
Inscription: Lun Avr 09, 2007 9:19 pm

Messagepar Tess » Ven Jan 25, 2008 1:20 pm

kamysia a écrit:Tatanka zaglada tutaj ostatnio, wiec moze i trafi na nasz pasjonujacy temat :wink: :lol:

mam nadzieje :wink:
Tess
 
Messages: 131
Inscription: Lun Juil 17, 2006 10:21 am
Localisation: loin..loin....

répondre

Messagepar apollonia » Dim Aoû 31, 2008 5:18 pm

j'y comprends rien
apollonia
 
Messages: 28
Inscription: Mar Juil 01, 2008 9:53 am
Localisation: rhône-alpes


Retourner vers fonctionnement du portail

Qui est en ligne

Utilisateurs parcourant ce forum: Aucun utilisateur enregistré et 0 invités
cron